Biustonosze bez fiszbin

Biustonosz Viki 577 Joanna
Klasyczny biustonosz bez fiszbin, miseczki wyścielone delikatną bawełną, jest wygodny i nie podrażnia skóry. Dostępny w bardzo szerokiej rozmiarówce. Szerokie ramiączka oraz wzmocnione zapięcie zapewniają stabilność nawet w największych rozmiarach.

Biustonosz Viki 578 Danuta
Miękki, stabilny i elegancki biustonosz bez fiszbin, powstał z myślą o kobietach z dużym biustem. Dzięki szerokim ramiączkom, oraz nowatorskiej, opatentowanej konstrukcji odciąża kręgosłup. Górna część miseczek została wykończona gustowną koronką i szyfonem. Boki biustonosza zostały dodatkowo wzmocnione bawełną aby zebrać piersi do przodu i podnieść komfort noszenia.

Biustonosz Viki 579 Krystyna
Wygodne, szerokie ramiączka i wzmocnione zapięcie to atuty tego biustonosza. Doskonała konstrukcja bez fiszbin, elegancka koronka i miseczki od spodu wyścielone miękką bawełną zapewniają komfort noszenia.

Biustonosz Viki 580 Barbara
Biustonosz dla aktywnych kobiet ceniących sobie wygodę i komfort. Konstrukcja bez fiszbin zapewnia idealne zebranie i podtrzymywanie piersi, zaś miseczki wyściełane miękką bawełnianą siateczką nie podrażniają skóry. Regulowane ramiączka umożliwiają dopasowanie do sylwetki, a innowacyjne ich połączenie z miską z przodu powoduje że biustonosz nie odznacz się pod ubraniem.

Biustonosz Viki 581 Zofia
Biustonosz dla pań z dużym biustem ceniących sobie wygodę i komfort. Konstrukcja bez fiszbin zapewnia idealne zebranie i podtrzymywanie piersi, zaś miseczki wyściełane miękką bawełnianą siateczką nie podrażniają nawet bardzo wrażliwej skóry. Ramiączka podszyte gąbką, połączone są z przodu z miską, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Dolna część miseczki posiada pionowe cięcie przez co lepiej podnosi biust, a górna część wykończona jest gustownym wzorem kwiatowym.

Biustonosz Viki 582 Maja
Biustonosz dla Pań o dużym biuście, komfortowy, miękki, bardzo wygodny w noszeniu, dobrze zbierający biust. Wykonany z miłej w dotyku dzianiny. Górna linia miseczek ozdobiona siateczką. Miski podszyte bawełnianą dzianiną, wygodne szerokie ramiączka podszyte gąbką zapewniają komfort podczas noszenia.

[ 1 ]    2