Biustonosze z fiszbinami

Biustonosz Alles Elena
Biustonosz z usztywnionymi miseczkami, z gładkiej, jednolitej mikrofibry. Górna linia wykończona ażurową tasiemką. Wewnętrzna strona miseczek podszyta bawełną. Ramiączka odpinane.

Biustonosz Alles Havana
Miękki biustonosz na fiszbinach, wykonany z gładkiej, wysokogatunkowej mikrofibry oraz tiulu o odpowiedniej wytrzymałości. Dobrze wyprofilowane miseczki, od wewnątrz pokryte bawełną. Posiada boczki odpowiedniej wysokości oraz płaskie szwy, idealnie dopasowuje się do kształtu piersi.

Biustonosz Nipplex Dorota
Biustonosz typu push-up, z efektownej koronki o kwiatowym motywie. Miseczki od wewnętrznej strony podszyte bawełną, boczki wzmocnione pionową fiszbiną. Odpinane ramiączka, wyjmowane wkładki.

Biustonosz Nipplex Ida
Biustonosz typu push-up, miseczki formowane termicznie z silikonowym wypełnieniem idealnie kształtują i eksponują biust oraz sprawiają że biustonosz świetnie pasuje do każdej kreacji. Wykonany z gładkiej mikrofibry, ozdobiony satynowymi kokardkami. Boczki wzmocnione pionową fiszbiną. Ramiączka odpinane.

Biustonosz Nipplex Patricia II
Biustonosz typu push-up. Miseczki z mikrofibry, formowane termicznie, w górnej linii ozdobione koronką, od środka podszyte bawełną. Boczki i karczek z efektownej koronki o kwiatowym motywie. Odpinane ramiączka i wyjmowane wkładki.

Biustonosz Nipplex Elise II
Elegancka bardotka z efektownej koronki o kwiatowym motywie. Miseczki usztywnione z wkładkami push-up. Odpinane ramiączka. Boczki koronkowe, podszyte silikonem.

[ 1 ]    2 , 3