Gaia


W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty firmy Gaia:

Biustonosz Gaia 59 Nancy
Miękki biustonosz wykonany z delikatnej koronki o ciekawym geometrycznym wzorze, boki z elastycznej dzianiny. Wewnętrzna strona miseczek podszyta jest delikatną tkaniną, która nadaje formę biustonoszowi. Konstrukcja bardzo dobrze zbiera i ładnie formuje biust, głównie dzięki dodatkowemu pionowemu cięciu miseczki. Trzystopniowa regulacja zapięcia. Szerokość ramiączek dostosowana do rozmiaru.

Biustonosz Gaia 534 Chantal
Miękki biustonosz z fiszbinami. Miseczki z delikatnej koronki o kwiatowym motywie, do połowy podszyte beżową tkaniną. Gładkie boczki, wzmocnione pionowymi fiszbinami, nieodpinane ramiączka.

Majtki Gaia 534 Chantal Figi
Zabudowane figi z pięknej ażurowej koronki w kwiaty.

Biustonosz Gaia 75 Maddalena
Miękki biustonosz na fiszbinach. Z gładkiej, wysokogatunkowej mikrofibry, doskonale formuje biust. Ramiączka szerokie, wzmocnione bawełną oraz miękką pianką.

Biustonosz Gaia 594 Sandy
Biustonosz półusztywniany. Miseczki z delikatnej koronki o kwiatowym motywie. Boczki z grubszej, sprężystej siateczki, wzmocnione pionową fiszbiną. Ramiączka nieodpinane.

Biustonosz Gaia 758 Micaela
Biustonosz usztywniony na fiszbinach. Miseczki pokryte delikatną koronką, wewnętrzna strona podszyta bawełną. Ramiączka nieodpinane z regulacją.