Viki


W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty firmy Viki:

Biustonosz Viki 577 Joanna
Klasyczny biustonosz bez fiszbin, miseczki wyścielone delikatną bawełną, jest wygodny i nie podrażnia skóry. Dostępny w bardzo szerokiej rozmiarówce. Szerokie ramiączka oraz wzmocnione zapięcie zapewniają stabilność nawet w największych rozmiarach.

Biustonosz Viki 578 Danuta
Miękki, stabilny i elegancki biustonosz bez fiszbin, powstał z myślą o kobietach z dużym biustem. Dzięki szerokim ramiączkom, oraz nowatorskiej, opatentowanej konstrukcji odciąża kręgosłup. Górna część miseczek została wykończona gustowną koronką i szyfonem. Boki biustonosza zostały dodatkowo wzmocnione bawełną aby zebrać piersi do przodu i podnieść komfort noszenia.

Biustonosz Viki 579 Krystyna
Wygodne, szerokie ramiączka i wzmocnione zapięcie to atuty tego biustonosza. Doskonała konstrukcja bez fiszbin, elegancka koronka i miseczki od spodu wyścielone miękką bawełną zapewniają komfort noszenia.

Biustonosz Viki 580 Barbara
Biustonosz dla aktywnych kobiet ceniących sobie wygodę i komfort. Konstrukcja bez fiszbin zapewnia idealne zebranie i podtrzymywanie piersi, zaś miseczki wyściełane miękką bawełnianą siateczką nie podrażniają skóry. Regulowane ramiączka umożliwiają dopasowanie do sylwetki, a innowacyjne ich połączenie z miską z przodu powoduje że biustonosz nie odznacz się pod ubraniem.

Biustonosz Viki 581 Zofia
Biustonosz dla pań z dużym biustem ceniących sobie wygodę i komfort. Konstrukcja bez fiszbin zapewnia idealne zebranie i podtrzymywanie piersi, zaś miseczki wyściełane miękką bawełnianą siateczką nie podrażniają nawet bardzo wrażliwej skóry. Ramiączka podszyte gąbką, połączone są z przodu z miską, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Dolna część miseczki posiada pionowe cięcie przez co lepiej podnosi biust, a górna część wykończona jest gustownym wzorem kwiatowym.

Biustonosz Viki 582 Maja
Biustonosz dla Pań o dużym biuście, komfortowy, miękki, bardzo wygodny w noszeniu, dobrze zbierający biust. Wykonany z miłej w dotyku dzianiny. Górna linia miseczek ozdobiona siateczką. Miski podszyte bawełnianą dzianiną, wygodne szerokie ramiączka podszyte gąbką zapewniają komfort podczas noszenia.

Biustonosz Viki 583 Nina
Biustonosz bez fiszbin, miękki, bardzo wygodny, dobrze zbierający biust. Wykonany z eleganckiej koronki połączonej z poliamidem. Wygodne szerokie ramiączka zapewniające komfort podczas noszenia.